2019-06-25

Artėja Mckingdom'o 2 sezonas! Šį sezoną serverį papildys daug naujovių, kurių dar niekas nėra matęs! Mes džiaugiamės ir didžiuojamės pristatydami jums 2 Sezono WIPE!
Ar tu ir tavo draugai tam pasirengę?

Antram sezone pastebėsite Unikalius Enchant`us, kurie prideda didelį kiekį šaunių ir unikalių kerų. Taip pat jie nėra priklausomi nuo įprastų Minecraft`o kerų ir turi specialių savybių! Juos galėsite rasti požemiuose arba vykdydami misijas.

Šį sezoną bus pridėtos misijos, kurios vaišins žaidėjus atlygiais už jų įvykdymą. Tikimės jog jūsų žaidimas bus daug įdomesnis pridėjus misijas. Apie 200 įvairių ir įdomių misijų kurios tikimės jus sudomins, paįvairins žaidimą bei atneš naujų patirčių.

Serveryje pasirodė visiškai naujos klasės, su naujai perdarytais burtais ir sugebėjimais. Naujos klasės susideda iš: Vagis, Paladinas, Vikingas, Elfas, Magas, Goblinas ir Siela. Pradėk mokytis žaisti už savo klasę ir įveik priešininkus. Visos klasės yra unikalios, stiprios, turinčios savo pliusus bei minusus, pasirink klasę tinkančia tau ir tapk jos profesionalu!

Atnaujinta Frakcijų sistema, kuri turės daug skirtingų privalumų, komandų: nuo frakcijos taisyklių, iki fermų pagreitinimų bei frakcijos bendrasavininkų. Visiškai nauji atnaujinimų priedai tavo frakcijai, nepageidaujamų žaidėjų užblokavimas nuo frakcijos pakvietimų, bei kitos naujos komandos tavo frakcijos pagerinimui.


Kiti "maži" atnaujinimai

 • Ekonomika

  Atsinaujinusi ekonomika su daug naujų dalykų kurių dar nesate matę! Taip pat atsinaujino ir shop'as
 • Geriausia frakcija

  Šio sezono gale geriausia frakcija (pagal f top), gaus 75 eur PayPal/Banku!
 • Žemelapis

  Woo! Nauji pastatai! Požemiai, pasaulio seed`as, outpost ir dar daugiau naujų dalykų!
 • Dėžės

  Atnaujintos paprastos, retos ir legendines dėžės su daug naujų vertingų prizų!
 • Warzonos bosai

  Nauji bosai nusprendė užkariauti mūsų karalystę, ir tu turi juos sustabdyti! Nužudyk juos ir gauk unikalius prizus!

Ir dar daugiau!
Nepamiršk užsukti su savo draugais :)