Jaustukai

Vaizdas Temos pavadinimas Text
Paukstis Paukstis :paukstis:
2cool4u 2cool4u ::2cool4u::
Booty kawaii Booty kawaii ::booty::
Smile Smile :) :-) (:
Udie Udie ::udie::
Heppy Heppy ::heppy::
Kappa Kappa Kappa
Keepo Keepo Keepo
Happy Doge Happy Doge ::fundoge::
Patinka Patinka :like:
Deimantas Deimantas :diamond:
Tortas Tortas :cake:
Bombanešis Bombanešis :boom:
TNT TNT :TNT:
Auksinis Obuolys Auksinis Obuolys :apple:
Wink Wink ;)
Notch'as Notch'as :notch:
Piktas Piktas :notchmad:
Blaivas Blaivas :drunk:
Verkiantis Verkiantis :notchcry:
Rodo Liežuvį Rodo Liežuvį :liezuvis:
Linksmas Linksmas :notchhappy:
Notch'as Realybėje Notch'as Realybėje :notchas:
Amm nezinau, gal ? Amm nezinau, gal ? ::ammnzn::
Amm, atsiprasau ? Amm, atsiprasau ? ::amatsiprasau::
Aneee? Aneee? ::anecute::
Frown Frown :(
Ate atio Ate atio ::chiaucute::
Bloodyhell Bloodyhell ::bloodcute::
Da paziesim Da paziesim ::verkiacute::
Da shokas Da shokas ::shikcute::
Dead Dead ::deadcute::
Gausi snukin Gausi snukin ::gausibliot::
Herojus Herojus ::herojuscute::
I LUV U I LUV U ::luvcute::
Kaip tu dristi Kaip tu dristi ::dristicute::
Kawaii Kawaii ::kawaii::
Mad Mad :mad: >:( :@
Lawl Lawl ::lawlcute::
Lmfoa_CUTE Lmfoa_CUTE ::lmfoa::
Mista kool guy Mista kool guy ::mistacoolcute::
Mldc! Mldc! ::mldcute::
Nepalik manes! Nepalik manes! ::nooocute::
Neuneuneu Neuneuneu ::neuuuucute::
Oh really? Oh really? ::glasscute::
Oh stop it u Oh stop it u ::ohstopitcute::
Pew pew pew Pew pew pew ::pewpepwcute::
Confused Confused :confused:
Shokas Shokas ::shokcute::
Teehee Teehee ::teehee::
Too much bullshit Too much bullshit ::toomuchcute::
Tyliau biski Tyliau biski ::tylcute::
Wattt Wattt ::watcute::
Who cares Who cares ::whocarescute::
Woot woot Woot woot ::wootcute::
Yaaaay Yaaaay ::cutehappyguy::
awwyeah awwyeah :awwyeah:
cowboytroll cowboytroll :cowboytroll:
Cool Cool :cool: 8-)
Verkiantis trolis Verkiantis trolis :crying:
Derpina Derpina :derpina:
Durnas Durnas :durnas:
Fuck you! Fuck you! :fuckyou:
Laimingas Trolis Laimingas Trolis :happytroll:
Fap fap fap Fap fap fap :fap:
Forever Alone Forever Alone :alone:
Frankenšteinas Frankenšteinas :frank:
Fuuuuuuuu Trolis Fuuuuuuuu Trolis :fuuuu:
Mergina Trolis Mergina Trolis :girltroll:
Laimės Ašaros Laimės Ašaros :happycry:
Stick Out Tongue Stick Out Tongue :p :P :-p :-P
Y u no Trolis Y u no Trolis :yuno:
Įsimylėjusi mergina Įsimylėjusi mergina :lady:
Like a Boss Like a Boss :boss:
LOLOLOLOL LOLOLOLOL :lololol:
Mr. Lol Mr. Lol :mrlol:
Me Gusta Me Gusta :megusta:
Mother of God Mother of God :mothergod:
Ne! Trolis Ne! Trolis :notroll:
Nežiniukas Nežiniukas :dunno:
Big Grin Big Grin :D
Not Bad Not Bad :notbad:
Oh Oh :oh:
Okay Okay :okay:
Oman Oman :oman:
Challenge Accepted Challenge Accepted :omanrequest:
Problems? Problems? :problem:
Rage Rage :rage:
Liudnas Trolis Liudnas Trolis :sadtroll:
Rimtai? Rimtai? :rimtai:
Super Ašaros Super Ašaros :supercry:
Eek! Eek! :eek: :o
Trolis Trolis :troll:
Trololol Trololol :trolol:
Why not? Why not? :whynot:
True Story Bro True Story Bro :truestory:
True Story True Story :truestory2:
Jimyyyy Jimyyyy ::jimmyf::
Loaaaaev Loaaaaev ::loaev::
Lp2 Lp2 ::lp2:
psaodas psaodas ::psaodas::
Lp1 Lp1 ::lp1::
Imbruu Imbruu ::imposs::
Oops! Oops! :oops:
Wotte Wotte ::wotte::
Bob Face Bob Face ::bobface::
Problemos? Problemos? ::problemos::
Loax Loax ::loax::
Wizard Wizard ::wizzadar::
Problel Problel ::problel::
Gooby plz Gooby plz ::gooby::
Watteee Watteee ::watteee::
Prooo Prooo ::profazs::
Mah niqqa Mah niqqa ::niqqa::
Roll Eyes Roll Eyes :rolleyes:
u know it u know it ::rapeface1::
Nejuokink Nejuokink ::hahno::
Lawwwl Lawwwl ::rapeface2::
Sexy face Sexy face ::datsexyfacedoe::
Watdafuk Watdafuk ::dafuk::
Not sure Not sure ::notsure::
Lululul Lululul ::lulul::
Dat face Dat face ::datface::
Doge Doge ::doge::
Er... what? Er... what? o_O O_o o.O O.o
Omaigosh Omaigosh ::hoooohhh::
Im upset Im upset ::upsetguy::
Angry gorrilla is angry Angry gorrilla is angry ::angrygorrila::
Watz Watz ::watdaufkdcfe::
Nejuokink zmoniu Nejuokink zmoniu ::assuowuf::
Youtube Youtube :youtube:
Facebook Facebook :facebook:
Google Google :google:
Twitter Twitter :twitter:
RSS RSS :rss:
Done Done ::done::
Ant Ant :ant:
Baby Chick Baby Chick :babychick:
Bactrian Camel Bactrian Camel :bactriancamel:
Bear Face Bear Face :bearface:
Bee Bee :bee:
Beetle Beetle :beetle:
Bird Bird :bird:
Blossom Blossom :blossom:
Blowfish Blowfish :blowfish:
Boar Boar :boar:
Bug Bug :bug:
Cactus Cactus :cactus:
Cat Cat :cat:
Cat Face Cat Face :catface:
Cherry Blossom Cherry Blossom :cherryblossom:
Chicken Chicken :chicken:
Cow Cow :cow:
Cow Face Cow Face :cowface:
Crocodile Crocodile :crocodile:
Deciduous Deciduous :deciduous:
Dog Dog :dog:
Dog Face Dog Face :dogface:
Dolphin Dolphin :dolphin:
Dragon Dragon :dragon:
Dragon Face Dragon Face :dragonface:
Dromedary Camel Dromedary Camel :dromedarycamel:
Elephant Elephant :elephant:
Evergreen Evergreen :evergreen:
Fallen Leaf Fallen Leaf :fallenleaf:
Fish Fish :fish:
Four Leaf Clover Four Leaf Clover :fourleaf:
Frog Face Frog Face :frogface:
Goat Goat :goat:
Hamster Face Hamster Face :hamsterface:
Hatched Chick Hatched Chick :hatchedchick:
Hatching Chick Hatching Chick :hatchingchick:
Herb Herb :herb:
Hibiscus Hibiscus :hibiscus:
Horse Face Horse Face :horseface:
Horse Racing Horse Racing :horseracing:
Koala Koala :koala:
Leaf in Wind Leaf in Wind :leafwind:
Leopard Leopard :leopard:
Maple Leaf Maple Leaf :mapleleaf:
Monkey Monkey :monkey:
Monkey Face Monkey Face :monkeyface:
Mouse Mouse :mouse:
Mouse Face Mouse Face :mouseface:
Ocean Ocean :ocean:
Octopus Octopus :octopus:
Ox Ox :ox:
Palm Tree Palm Tree :palmtree:
Panda Face Panda Face :pandaface:
Penguin Penguin :penguin:
Pig Pig :pig:
Pig Face Pig Face :pigface:
Pig Nose Pig Nose :pignose:
Poodle Poodle :poodle:
Rabbit Rabbit :rabbit:
Rabbit Face Rabbit Face :rabbitface:
Race Horse Race Horse :racehorse:
Ram Ram :ram:
Rat Rat :rat:
Rooster Rooster :rooster:
Rose Rose :rose:
Seedling Seedling :seedling:
Sheep Sheep :sheep:
Snail Snail :snail:
Snake Snake :snake:
Snowflake Snowflake :snowflake:
Snowman Snowman :snowman:
Spiral Shell Spiral Shell :spiralshell:
Spouting Whale Spouting Whale :spoutingwhale:
Sunflower Sunflower :sunflower:
Tanabata Tree Tanabata Tree :tanabata:
Tiger Tiger :tiger:
Tiger Face Tiger Face :tigerface:
Tropical Fish Tropical Fish :tropicalfish:
Tulip Tulip :tulip:
Turtle Turtle :turtle:
Water Buffalo Water Buffalo :waterbuffalo:
Whale Whale :whale:
Wolf Face Wolf Face :wolfface: